TÜRKMEN PEYZAJ

Türkmen Peyzaj

Kocaeli/gebze Gebze, Kocaeli
Cep Onaylı
Online
GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

Peyzaj Firmaları

Türkmen Peyzaj,kocaeli Merkezde Çevre Düzenleme Hizmeti Veren Firmalar,kocaeli Merkezde Bahçe Bakım Hizmeti Veren Firmalar,kocaeli Merkezde Peyzaj Uygulama Hizmeti Veren Firmalar,gebzede Peyzaj Uygulama Hizmeti Veren Firmalar,gebzede Bahçe Bakım Hizmeti V

Türkmen Peyzaj Hakkında

TÜRKMEN PEYZAJ

ÇEVRE DÜZENLEME , BAHÇE BAKIM , PEYZAJ UYGULAMA , BUDAMA , HAZIR RULO ÇİM , OTOMATİK SULAMA , SERT ZEMİN , PERİYODİK BAKIM

KOCAELİ/GEBZE

Misyon

TÜRKMEN PEYZAJ OLARAK ; dünyada ve ülkemizde yaşanan gelişmeler ve değişimler paralelinde; süreçlerimizin etkiliğini ve güncelliğini sağlayarak müşterilerimize,  çalışanlarımıza,  çevreye  ve topluma karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Tüm çalışanlarımızın katılımlarıyla ürün ve Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve dünya çapında bir şirket olmaktır.

Vizyon

TÜRKMEN PEYZAJ OLARAK ; hızlı ve kaliteli satış için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak. Biliyoruz ki dünyada kazançlar ve fırsatlar için teknolojik gelişime uyum sağlamak gerekmektedir.

Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz sektörde hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız.

+ Müşteri Odaklılık 

+ Güvenilirlik 

+ Verimlilik 

+ Liderlik 

+ Yenilikçilik 

+ Girişimcilik 

+ Dinamizm

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00