YENİ UFUKLAR ANA VE İLKOKULU

Yeni Ufuklar Ana Ve İlkokulu

Çamlıyayla Mahallesi 4024.sokak Şanlıurfa/karaköprü Merkez, Şanlıurfa
Cep Onaylı
Online
GOLD
Mesaj Gönder
Yeni Ufuklar Ana Ve İlkokulu
Kadir Tosun
Çamlıyayla Mahallesi 4024.sokak Şanlıurfa/karaköprü
Merkez , Şanlıurfa
Yeni Ufuklar Ana Ve İlkokulu,şanlıurfada En İyi Özel Ana Okul Hangisidir,şanlıurfada En İyi Özel İlkokul Hangisidir,şanlıurfada Özel Ana Okul Hizmeti Veren Firmalar,şanlıurfada Özel İngilizce Dersi Veren Okullar,şanlıurfada Özel Müzik Dersi Veren Okullar,

Yeni Ufuklar Ana Ve İlkokulu Hakkında

YENİ UFUKLAR ANA VE İLKOKULU

HAYALLER SERBEST

İNGİLİZCE AKIL OYUNLARI , DEĞERLERİMİZ , MATEMATİK , YÜZME , DRAMA , KÜLTÜREL ZİYARETLER , BALE

ŞANLIURFA/KARAKÖPRÜ

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz;

Okul öncesi eğitimde; beklentilerin daima üstünde kalitesi ile örnek gösterilen güven ve huzurun odağı, lider bir kurum olmak.
Milli manevi değerlerini benimsemiş ve kültürüne sahip çıkan, bilimsel düşünen, proje üreten ve öğreten, kendine güvenen,
kendini ve çevresini olduğu gibi kabul eden gelişimi açık yenilikçi, çağdaş bireyler yetiştirmek temel hedefimizdir.

 

Misyonumuz;

Yenilikçi çalışkan değerlerine sahip çıkan, kendine ve çevresine saygılı, sevmeyi bilen, doğaya ve çevreye duyarlı, özgüveni yüksek, soru sorabilen, problem çözebilen, araştıran, kendi haklarını bilen ve sorgulayabilen, liderlik vasıflarını keşfeden ve kullanan, ön yargılı olmayan, empati kurabilen, yeri geldiğinde teşekkür edip, özür dileyebilen, spor yapan, akademik anlamda donanımlı ingilizceye hakim değerlerimize hakim ve kendini ifade edebilen, ne istediğini bilen, tüketen değil, üreten, iç dünyası zengin bireyler yetiştirmek ve okul öncesi eğitimde topluma örnek bir kurum olarak geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımız ve onları bize emanet eden ebeveynler adına "Hayalimiz Anaokulu" kaliteli hizmet vermektedir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    güven - eğitim - eğlence - beceri istiyosanız yeni ufuklar ana ve ilk okulundan şaşmayın biz çok memnunuz :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00