BOLU LOKANTASI KÖRÖĞLU

Bolu Lokantası Köröğlu

İstanbul Bağcılar Çınar Mahallesi No:27 İstanbul/bağcılar Bağcılar, İstanbul
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Bolu Lokantası Köröğlu
Tuncay Gelmez
İstanbul Bağcılar Çınar Mahallesi No:27 İstanbul/bağcılar
Bağcılar , İstanbul
İş Alanları

LOKANTA RESTAURANT

Bolu Lokantası Köröğlu,istanbul Genelinde Grup Yemekleri Dağıtımı ,istanbul Merkezde Atolye Yemekleri Siparişi,bağcılarda Şirketlere Yemek Dağıtımları,bağcılarda Hertürlü Yemek Siparişi, Bağcılarda Grup Yemekleri Dağıtımı,

Bolu Lokantası Köröğlu Hakkında

BOLU LOKANTASI KÖRÖĞLU

GRUP YEMEKLERİ , DÜĞÜN YEMEKLERİ , ATÖLYE YEMEKLERİ , ŞİRKETLERE HER TÜRLÜ YEMEK SİPARİŞİ AINIR

İSTANBUL / BAĞCILAR

MİSYON VE VİZYON

 
Misyonumuz

BOLU LOKANTASI KÖRÖĞLU OLARAK ; Müşteri memnuniyetini temel prensibimiz olarak benimseyerek ; güvenilir, kaliteli, sağlıklı,hijyenik ve lezzetli hizmetler sunarak yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekenbir firma olmak.

Vizyonumuz

BOLU LOKANTASI KÖRÖĞLU OLARAK ;  kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründekiyerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, en önemlisi de Yemek sektöründekaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği firma olmak.

hizmetlerini sunarken kalite velezzetten ödün vermeden maksimum müşterimemnuniyetini hedeflemekte ve hizmetlerinde dürüst,saygılı, adil, açık ve şeffaf olmaya özen göstermektedir.

Müşteri taleplerine göre üstün hizmetve yiyecek kalitesi sağlar. Hizmetin her aşamasında ölçmeve değerlendirme yapar ve mükemmeli arar.

tam bir takım çalışması yapar ve herdüzeydeki çalışanımız nihai hedef için üzerine düşeninfazlasını yapmaya gayret eder.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Harikasınız en kaliteli yemekler

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00