ÇOLAKOĞLU SAAT GÖZLÜK TEKSTİL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA TİC LTD ŞTİ

Çolakoğlu Saat Gözlük Tekstil Ürünleri Pazarlama Tic Ltd Şti

Adres Fatih, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Çolakoğlu Saat Gözlük Tekstil Ürünleri Pazarlama Tic Ltd Şti
Veysel Özdemir
İş Alanları

Saatçı

Çolakoğlu Saat Gözlük Tekstil Ürünleri Pazarlama Tic Ltd Şti İstanbul Genelinde Toptan Ve Perekende Şal Ve Eşarp Satışı,çolakoğlu Saat Gözlük Tekstil Ürünleri Pazarlama Tic Ltd Şti Fatihte Eşarp Ve Şal Satışları Yapanlar,çolakoğlu Saat Gözlük Tekstil Ürün

Çolakoğlu Saat Gözlük Tekstil Ürünleri Pazarlama Tic Ltd Şti Hakkında

VİZYON & MİSYON

Kumaş seçimimiz, detaya verdiğimiz önem ve dikişte gösterdiğimiz ince özen ile müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak; öncü-yaratıcı çözümler ve kurumsal bir yapı ile müşterilerimizi farklı kılacak değerde kaliteli ürün ve hizmetler sunmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00