DİNLER AKSESUAR

Dinler Aksesuar

Esenyalı Mahallesi Ede Balı Caddesi No:61/5 İstanbul/pendik Pendik, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Dinler Aksesuar
Sedat Dinler
Esenyalı Mahallesi Ede Balı Caddesi No:61/5 İstanbul/pendik
Pendik , İstanbul
İş Alanları

ticaret

Dinler Aksesuar,pendikte Toptan Mobilya Aksesuar Satışı Yapanlar,tuzlada Toptan Mobilya Aksesuar Satışı Yapanlar,kurtköyde Toptan Mobilya Aksesuar Satışı Yapanlar,kartalda Toptan Mobilya Aksesuar Çeşitleri Satanlar,maltepede Toptan Mobilya Aksesuar Çeşitl

Dinler Aksesuar Hakkında

DİNLER AKSESUAR

MOBİLYA AKSESUARLARI TOPTAN VE PARAKENDE SATIŞI , MOBİLYA AKSESUAR BÜNYASI

İSTANBUL/PENDİK

Misyon - Vizyon

Misyonumuz

DİNLER AKSESUAR OLARAK ; kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek mobilya sektöründe bir numara olmak.

Vizyonumuz

DİNLER AKSESUAR OLARAK ;sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    aksesuar dünyası diyebilirim gerçekten çok ama çok beğendim ellerinize sağlık

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00