GENÇLER TEKSTİL

Gençler Tekstil

Emin Efendi Caddesi Orta Mahallesi Tunç Sokak No:9/a İstanbul/bayrampaşa Bayrampasa, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Gençler Tekstil
Recep Karayılan
Emin Efendi Caddesi Orta Mahallesi Tunç Sokak No:9/a İstanbul/bayrampaşa
Bayrampasa , İstanbul
İş Alanları

ticaret

Tekstil

Gençler Tekstil,istanbul Genelinde Tekstil Hizmeti Veren Firmalar,istanbulda Tekstil Hizmeti Veren Firmalar,istanbulda Toptan Bayan Kot Ceket Satışı Yapan Firmalar,istanbulda Toptan Bayan Üst Grubu Çeşitleri Satışı Yapan Firmalar,istanbulda En İyi Toptan

Gençler Tekstil Hakkında

GENÇLER TEKSTİL

RECEP KARAYILAN

TOPTAN BAYAN KOT CEKET SATIŞI - TOPTAN BAYAN ÜST GRUBU ÇEŞİTLERİ SATIŞI

İSTANBUL/BAYRAMPAŞA

MİSYON & VİZYON

GENÇLER TEKSTİL'İN VİZYONU

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ''Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir''. İlkesiyle GENÇLER TEKSTİL kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayanGENÇLER TEKSTİL çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir GENÇLER TEKSTİL için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

GENÇLER TEKSTİL'İN MİSYONU

Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    gerçekten muhteşem ürünler başarılarınızın devamını dilerim muhteşemsiniz çok şık ve kaliteli ceketler

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00