KARAKULAK SAMANCILIK

Karakulak Samancılık

Merkez, Çankırı
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Karakulak Samancılık
Satılmış Karakulak
İş Alanları

ticaret

Karakulak Samancılık,çankırı Genelinde Saman Satışı Yapan Firmalar,çankırı Genelinde Saman Balyası Satışı,çankırı Genelinde Büyük Saman Balyası Satışları,çankırı Merkezde Saman Satışları,çankırı Merkezde Saman Balyası Satışı Yapanlar,

Karakulak Samancılık Hakkında

Misyon

Kurulduğu günden bu yana uluslararası standartlara uygun modern üretim tesislerinde, uzman kadrosu ile ulusal ve uluslararası projelerde müşteri talep ve memnuniyetini esas alarak, müşterilerine tam zamanlı, yüksek kaliteli, çevre ve insana duyarlı, uzun ömürlü,çelik ve hafif çelik yapılar üretmektedir.

Vizyon

Gelişen teknolojiyi takip ederek, sürekli iyileştirme çalışmalarıyla sektöründe yeni ürün çözümleri ile en çok tercih edilen çözüm ortağı olarak, yurtiçi ve yurtdışı pazar payını her geçen gün arttırarak maksimum seviyeye çıkartmayı hedeflemiştir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00