ÖZ MMR MERMER KESİCİ TAKIMLARI

Öz Mmr Mermer Kesici Takımları

Has Emek San.sit 1471 Cadde No:39 İvoksan Merkez, Ankara
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Öz Mmr Mermer Kesici Takımları
Mehmet Yetiker
Has Emek San.sit 1471 Cadde No:39 İvoksan
Merkez , Ankara
İş Alanları

Ajanslar

Öz Mmr Mermer Kesici Takımları,ankara Merkezde Mermer Kesici Aletleri Satışı,ankarada Mermer İmalatı Yapan Firmalar,ankarada Mermer Kesici Takımları İmalatı Yapan Firmalar,ankarada Mermer Kesici Takımları Satışı,ankara Merkezde Mermer Firmaları,

Öz Mmr Mermer Kesici Takımları Hakkında

ÖZ MMR MERMER KESİCİ TAKIMLARI

MİSYON & VİZYON

Sektörel gelişmelerin sürekli takipçisi olup, tecrübe ve teknik bilgi birikimlerini kullanarak; Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile güveni, doğruyu ve kaliteyi ön planda tutarak, mutlu birliktelikler kurmak, geliştirmek ve emin adımlarla geleceğe koşmak.                                                                                                                                                Seçkin çalışanlarıyla, Bölgesinde "KALİTE", "GÜVEN" ve "HİZMET ANLAYIŞI" ile itibar gören, sektörünün saygın ve yenilikçi lideri olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00