ŞAHİN SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI LTD.ŞTİ

Şahin Sızdırmazlık Elemanları Ltd.şti

Alaatin Bet Mahallesi 70.sokak No:8 Bursa/nilüfer Nilüfer, Bursa
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Şahin Sızdırmazlık Elemanları Ltd.şti
Şener Şahin
Alaatin Bet Mahallesi 70.sokak No:8 Bursa/nilüfer
Nilüfer , Bursa
İş Alanları

ticaret

Şahin Sızdırmazlık Elemanları Ltd.şti,bursa Genelinde Makine Yedek Parça Üretimi Ve Satışı Yapan Firmalar,bursada Kauçuk Ve Sızdırmazlık Elemanları Hizmeti Veren Firmalar,bursada Mekanik Salmastra Hizmeti Veren Firmalar,bursada Makine Revizyon Satışı Yapa

Şahin Sızdırmazlık Elemanları Ltd.şti Hakkında

ŞAHİN SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI LTD.ŞTİ

ŞENER ŞAHİN

MAKİNA YEDEK PARÇA ÜRETİM VE SATIŞ , KAUÇUK VE SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI , MEKANİK SALMASTRA , MAKİNA REVİZYON , GIDA MAKİNALARI ÜRETİMİ VE REVİZYONU

BURSA/NİLÜFER

 

                                                   Vizyon & Misyon

VİZYONUMUZ
Yakın gelecekte lider bir şirket olup, dayanışma kültürüne yeni bir boyut kazandırmak ve Türkiye genelinde gıda makinaları imalatında ve Makian yedek parça üretiminde lider bir şirket olmak; makina bakımı ve müşteriye çözüm odaklı bir servis sunmak.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimize mümkün olan en yüksek kalite ile hitap edebilen Gıda makinaları üretimi ve istenilen özelliklere ve talimatlara uygun makinalar üretebilmek için kabul edilmiş bir imalat sistemi sunmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    kardeşim helal olsun gıda makineleriniz süper valla bizler çok memnun kaldık :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00